Catering na imprezy – kompleksowa usługa, która się opłaca

Jeśli chcesz zlecić catering imprezowy, zajrzyj na lastrada.pl/catering-eventowy/.

Lato obfituje w niesłychanie modne ostatnio pikniki firmowe czy imprezy w plenerze, ale w gruncie rzeczy każdego dnia w rozmaitych miastach w Polsce odbywają się benefisy, gale bądź konferencje. Wszystkie te eventy potrzebują należytej oprawy, której niezbędnym elementem jest profesjonalnie przygotowany i apetyczny catering. Idealnym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu świadczącego wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Smakowite dania, doświadczeni kelnerzy – o cateringu na imprezy

Zarezerwowałeś salę na imprezę lub wybrałeś już miejsce, gdzie zorganizujesz piknik? Najważniejszy etap za Tobą! Teraz musisz zatroszczyć się o to, żeby zaproszeni na imprezę goście mieli możliwość zjedzenia pysznych gorących dań, napojów i przekąsek. Miej na uwadze, że w czasie istotnych gal nie można ustawić stołu z cateringiem gdzieś z boku i oczekiwać, iż uczestnicy obsłużą się na własną rękę. Ważna jest jakość oprawy – odpowiedni układ stołów, eleganckie akcenty dekoracyjne, a także poprawne rozłożenie zastawy i sztućców. Goście eventu bez wątpienia będą również zadowoleni, jeśli potrawy będą serwować im wprawni kelnerzy, a posiłki będą prezentować się na talerzu niczym w modnych restauracjach.

Dlaczego warto korzystać z możliwości zlecenia cateringu na imprezę?

Plusem korzystania z oferty cateringu eventowego jest bezspornie to, iż wynajęta ekipa nie tylko przyrządzi zachwycające dania, ale także kompleksowo zajmie się całą jego otoczką. Zakąski i potrawy będą dowiezione w umówioną lokalizację, zespół firmy cateringowej rozłoży oraz nakryje stoliki, a potem doświadczeni kelnerzy obsłużą uczestników w czasie wydarzenia. Na życzenie klienta, na ile pozwoli na to wyposażenie wynajętej przestrzeni, kucharze mogą uatrakcyjnić imprezę demonstracją tzw. live cooking, co dla gości może być jedyną szansą, aby obserwować z bliska jak pracują najlepsi szefowie kuchni. Warto skorzystać z oferty firmy cateringowej, która działa na rynku od dłuższego czasu i która zdobyła doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnego typu wydarzeń, zarówno tych takich na setki gości, jak i kameralnych. Podczas ustalania szczegółów oferty podpowie ona, które dania, zakąski oraz napoje idealnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby przywiezie swój sprzęt na miejsce imprezy.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]