Ergonomiczna aranżacja wnętrz – wynajmij doświadczonego projektanta

Jeśli szukasz profesjonalnego doradztwa projektanta wnętrz Kraków, skieruj się na http://bit.ly/2MDseSJ

To, jak wyglądają pomieszczenia, w których przebywamy, ma duże oddziaływanie na nasze samopoczucie. Warto więc zatroszczyć się o to, by pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Projektowanie wnętrz zdaje się być nieskomplikowane, jednak często okazuje się, że aby wykonać je doskonale, potrzebne są konkretne umiejętności. Stawka jest wysoka – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym będziemy żyć kilka lub nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy opiekę specjalisty na wszystkich etapach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To wyjątkowo ważne, gdyż optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga sporego doświadczenia, które można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia powstają zwykle trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko projekty mieszkań – pozostałe usługi

Praca architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. Aby jego propozycje zostały urzeczywistnione, na ogół nieodzowny jest również nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu materiałów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz opracowania projektów mieszkań, architekt oferuje także wsparcie przy wyborze nieruchomości, w kompetentny sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Nasze dane:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]