Lokal na 18-tkę – jak wybrać najlepszą salę?

Szukasz dobrej oferty lokalu na urodziny w Krakowie? Nie wahaj się! Zajrzyj tutaj.

Zwykle w przypadku niektórych rocznic, urodzin czy imienin nie organizujemy zabaw z krewnymi i znajomymi, nie uznając, iż jest to konieczne. Lecz zdarzają się takie kluczowe życiowe chwile, których stosowne obchodzenie jest wręcz obowiązkowe, a jednym z nich jest bezsprzecznie osiągnięcie pełnoletności, czyli “osiemnastka”.

Wyprawić przyjęcie w domu czy wynająć salę na osiemnaste urodziny?

Wraz z nadejściem pełnoletności wiele się zmienia w życiu młodego człowieka. Może on jako osoba dorosła kupować i spożywać alkohol, głosować w wyborach, może starać się o stanowiska urzędnicze czy założyć firmę. Jednak zbliżając się do 18 lat raczej nie myśli się o tak oficjalnych kwestiach – dla młodzieży najistotniejsza jest możliwość zorganizowania niepowtarzalnej imprezy z kolegami. Alternatywą jest zawsze kolejna „domówka”, lecz czy zabawa w mieszkaniu będzie się szczególnie wyróżniać na tle innych? Rzecz jasna, że nie będzie. Z tej przyczyny lepszą drogą jest zamówienie lokalu na 18 urodziny. Częstokroć paru przyjaciół decyduje się zorganizować razem przyjęcie z te okazji, co wymaga wynajęcia odpowiednio przestronnego lokalu, ale w tym samym czasie umożliwia obniżyć jednostkowe wydatki. Wybierając miejsce na zabawę urodzinową skup się na lokalach oferujących sporą przestrzeń taneczną (ciężko wszak jest wyobrazić sobie urodziny bez tańca), a także na salach, które współpracują z doświadczoną firmą cateringową, która przygotuje smakowite dania imprezowe. Chciałbyś urządzić zabawę pod gołym niebem? Wynajmij lokal na urodziny z dostępem do ogrodu – w ciepłe dni można postawić w nim przestronny namiot i zorganizować zabawę z grillem.

Sala na 18 urodziny – wystrój przestrzeni również jest ważny!

Nie ukrywajmy osiemnastka to zabawa, na której młodzi dorośli nie unikają napojów alkoholowych. Powinno się z tego powodu koniecznie zatroszczyć się o to, aby osoby niepełnoletnie, a przecież może ich być wiele wśród obecnych gości, nie miały możliwości skorzystania z drinków z alkoholem.

Odpowiedni wygląd sali także jest niezmiernie ważny, aby zaproszeni do głębi zanurzyli się w klimacie zabawy. Warto zatem zdecydować się na lokal na urodziny, który zatroszczy się o ozdobienie przestrzeni zgodnie z wskazówek solenizanta, a także dobrze rozstawi stoły z przekąskami i napojami.

Jeśli już mówimy o posiłkach, na “osiemnastce” rewelacyjnie sprawdza się menu finger food, bazujące na drobnych przekąskach “na raz”, które łatwo zjeść bez konieczności siadania przy stoliku. Doświadczona firma cateringowa dopasuje menu zarówno do charakteru zabawy, jak i do budżetu oraz finansów klienta.

Nasze dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]