sale do wynajęcia kraków

Lokal na imprezę – gdzie zorganizować prestiżowe wydarzenie?

Imprezy firmowe to nie tylko wyjazdy integracyjne lub wspólne grille dla pracowników i ich rodzin, mające na celu uformowanie głębszych więzi pomiędzy zatrudnionymi i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują głośne eventy, m.in. po to, aby świętować otrzymane nagrody branżowe, a także różne konferencje, szkolenia czy bankiety dla klientów biznesowych. Takie wydarzenia wymagają odpowiedniego przygotowania, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane potem do promocji marki.

O czym pamiętać szukając lokalu na organizację imprezy firmowej

Gdy nie posiadamy na terenie firmy odpowiednich pomieszczeń, które nadają się do wyprawienia w nich gali, należy rozejrzeć się za propozycjami najmu sal, które zdołają pomieścić wszystkich zaproszonych gości wydarzenia. Ważne jest, żeby miejsce, w którym urządzamy imprezę korespondowało swoją stylistyką do klasy planowanego wydarzenia. Ważne spotkania dla wspólników firmy, w trakcie których fetowane są jej nadzwyczajne osiągnięcia, nie mogą mieć miejsca w zwykłym lokalu. Wskazane jest w takich przypadkach zorganizować imprezę w unikatowym miejscu, które wyraźnie podkreśli rangę wydarzenia. Natomiast jeśli na event poproszeni zostaną uczestnicy nie zamieszkujący w najbliższym sąsiedztwie sali powinno się postawić na lokal, znajdujący się niedaleko rozbudowanej bazy noclegowej, do której można dotrzeć błyskawicznie.

Planowanie imprezy firmowej

Podczas organizacji eventu firmowego nie wolno zlekceważyć tak istotnego elementu, jak zagwarantowanie uczestnikom zimnych oraz gorących przekąsek i napojów. Zalecanym rozwiązaniem jest powierzenie tego obowiązku dobrej firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dowiezienie w umówioną lokalizację wybornych potraw dla uczestników, ale też pomoże w wyborze menu i weźmie na siebie dekorację stołów. W trakcie prestiżowych gal wskazane jest też zagwarantowanie obecnym na sali wzorowej obsługi. Opłaca się więc postawić na usługi firm cateringowych zatrudniających w swoim zespole kelnerów, którzy profesjonalnie zaserwują kolejne posiłki, jak również wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przyrządzą nie tylko apetyczne, ale i zdumiewające wizualnie dania.

Nasze dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]