Organizacja przyjęć weselnych – zadbaj o wszystkie szczegóły

Zamów organizację przyjęć weselnych w Krakowie na palacradziwillow.pl.

Ceremonia ślubna i mające po nim miejsce wesele to dzień, o którym bliscy państwa młodych oraz sproszeni goście będę pamiętać przez kilka kolejnych miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeżeli młoda para zdecyduje się na urządzenie przyjęcia dla znacznej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, które przed nią się pojawi, jest wybór odpowiedniej sali na przyjęcie weselne, w której uczestnicy będą bawić się w ten ważny wieczór w najlepszych warunkach.

Lokal na wesele – postaw na kompleksową obsługę

Poszukując lokalu na wesele nowożeńcy musi uwzględnić parę dość istotnych okoliczności. Na wstępie musi ustalić liczbę uczestników zabawy, aby mieć pewność, że w zarezerwowanej sali weselnej bez problemu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Goście powinni mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest również, żeby mieli salę taneczną. Prócz tego para młoda powinna zwrócić uwagę na to w jakim dystansie od miejsca ślubu znajduje się dom weselny oraz czy przedostanie się do niego nie będzie uciążliwe. Jeśli na ślub zaproszeni są krewni i przyjaciele mieszkający w innej miejscowości, powinno się szukać sali weselnej, w okolicy której znajduje się rozbudowana baza noclegowa. Następną kwestią jest sama organizacja wesela, czyli dekoracja sali, ułożenie menu i znalezienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej. Takie czynności mogą przerosnąć możliwości pary młodej, toteż warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują asystę w zakresie całościowej organizacji zabawy weselnej.

Sala ślubna dla młodych par z z południa Polski

Narzeczeni z południa Polski, w szczególności z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą zorganizować przyjęcie weselne w nadzwyczaj malowniczym obiekcie, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach wesela odbywają się od setek lat, a każde z nich wyróżnia się królewską oprawą. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami zdolnymi pomieścić ok. 130 gości. Przyjęcie można zorganizować także w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim zdoła bez mała 350 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, że umiejscowiony jest jedynie 12 km od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę noclegów. Podróż gości po ceremonii do sali weselnej nie będzie więc trwać dłużej aniżeli 30 minut.

Nasze dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]