Organizacja przyjęć – znajdź odpowiednią salę i usługę cateringu

Szukasz korzystnej oferty przyjęć okolicznościowych? Nie czekaj! Skieruj się tutaj.

Kiedy ktoś mówi o organizacji dużej imprezy rodzinnej, zwykle naszym pierwszym skojarzeniem jest ślub wraz z zabawą weselną. Tymczasem ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami sprasza się grono bliskich z bliskiej i dalekiej rodziny, to również komunie święte, ceremonie chrztu czy imprezy z okazji ukończenia pełnoletności. Jeśli wykaz gości jest długi, zazwyczaj nie mamy możliwości zorganizować przyjęcia oraz przyrządzać posiłków dla uczestników we własnym domu. Wówczas pozostaje nam wynająć pasującą do okazji salę.

Planowanie przyjęcia okolicznościowego – zapewnij uczestnikom imprezy odpowiednie warunki

Każdy rodzaj przyjęcia wiąże się z odmiennymi potrzebami gości. W razie imprezy o typowo rozrywkowym charakterze, jak np. przyjęcie imieninowe lub osiemnastka, w której uczestniczyć będą przede wszystkim osoby dorosłe, zaproszonym trzeba przygotować nie tylko miejsce, w którym skonsumują w spokoju posiłek, ale i pomieszczenie taneczne. Natomiast imprezy, w których sporą część uczestników będą stanowić młodsze dzieci, m.in. ceremonie chrztu bądź komunie, dobrze jest urządzić w miejscu, które poza wynajęciem sali wewnątrz budynku oferuje również przestrzeń na zewnątrz. Dzięki umożliwieniu dzieciom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, że nie znudzą się za szybko sytuacją i nie będą domagać się rychłego powrotu do domu. Przekąski oferowane zaproszonym także trzeba dobrać do charakteru imprezy okolicznościowej. Planując takie wydarzenie najlepiej więc skorzystać z pomocy firmy zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się o wyśmienite menu, bufet z zakąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – przyjęcia okolicznościowe nawet dla 130 osób!

Znalezienie sali na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużych miejscowościach, nie jest wielką trudnością, ale rzadko która oferta może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w podkrakowskich Balicach. Od dziesięcioleci w iście królewskim stylu urządzane są tu chrzciny, przyjęcia komunijne i – rzecz jasna – zabawy weselne, które wszyscy uczestnicy zapamiętają na lata. W Pałacu Radziwiłłów można zarezerwować jedną lub kilka sal, w których bez trudu można ugościć nawet do stu trzydziestu osób. Natomiast gdy zabawa ma być zorganizowana w plenerze, to ogród przed Pałacem zmieści nawet ponad trzystu gości. Co istotne, firma cateringowa obsługująca to miejsce gwarantuje kompletną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od rozłożenia oraz dekoracji stolików, przez dostarczenia dań, aż po doświadczoną kadrę kelnerów i szefów kuchni.

Nasze dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]