Organizacja wesel jest łatwiejsza z usługą cateringu weselnego

Tutaj dowiesz się, komu zlecić catering weselny w Krakowie.

Imprezy okolicznościowe, będące z reguły ważnym wydarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo wesela, komunie czy chrzciny, od dawna przestały być organizowane w mieszkaniach zaledwie dla bliskich krewnych i znajomych. Teraz są to imprezy, na które zaprasza się nierzadko nawet i sto osób. Oczywiste jest zatem to, iż jedna osoba nie będzie w stanie samodzielnie zaplanować jadłospisu, a następnie przyrządzać oraz zaserwować potrawy uczestnikom przyjęcia, szczególnie, jeśli świętowanie planowane jest na wiele godzin i toczy się w wynajętym lokalu. Stąd też wynikło wysokie zapotrzebowanie na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Czy opłaca się zamówić catering na wesele?

Organizowanie zabawy weselnej to duży stres, spowodowany dziesiątkami godzin poświęconych na układanie listy gości, wysyłanie zaproszeń, dobór ozdób sali czy wybieranie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również potrzeba zamówienia wystarczającej ilości zakąsek oraz trunków serwowanych w trakcie zabawy, a co najważniejsze – przyrządzanie ciepłego obiadu, który zachwyci gości i zbierze ich przy stole. Obiad na zabawie weselnej musi mieć odpowiednią oprawę. Goście przecież liczą na to, iż stoliki będą wspaniale udekorowane i poprawnie nakryte, dania będą smakowite i widowiskowo skomponowane na talerzach, a także że kelnerzy na czas będzie serwować gościom kolejne posiłki. Wysoki stopień organizacji mogą zapewnić wyłącznie firmy cateringowe zatrudniające zawodowych managerów, kucharzy i kelnerów, obytych w obsłudze imprez zarówno w plenerze, jak i tych urządzanych w salach.

Jadłospis wesela skompilujesz z propozycji firmy cateringowej

Każdy typ imprezy okolicznościowej kieruje się własnymi normami, tak w kwestii atrakcji dla zaproszonych, jak i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe na ogół mają przygotowany wstępnie spis oferowanych dań głównych, deserów i trunków dopasowanych do charakteru wesel. Podstawową ofertę można poznać na stronie firmy bądź uzyskać tę informację kontaktując się z jej pracownikiem. Zamawiający ma zatem możliwość samemu ułożyć jadłospis z zaproponowanych dań. Wypada jednak zaakcentować, że firmy cateringowe są też otwarte na nowe propozycje i często na życzenie kontrahenta podejmują się przygotowania unikalnych zestawów potraw.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]