Organizujesz dużą imprezę? Catering zostaw specjalistom

Na lastrada.pl poznasz pełną ofertę usług cateringowych w Krakowie.

Kiedy aranżujesz wystawny event biznesowy lub prywatny, na który spraszasz sporą liczbę uczestników, zapewne nie dasz rady osobiście zadbać o poczęstunek dla gości. Nie każdą okoliczność da się zorganizować kupując małe przekąski i soki w supermarkecie – prestiżowe eventy zwykle potrzebują stosownej oprawy też w obszarze potraw. Wszak nie wypada stawiać na stolikach uczestników po prostu ciasta i słodkich napojów. W takich wypadkach świetnym wyjściem jest skorzystanie z pomocy firmy cateringowej.

Typy usług cateringu

Profesjonalne podmioty doświadczone w dostarczaniu usług cateringowych z reguły proponują kilka jego typów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, czyli dostarczanie dań na Wigilię, a także catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim z okazji chrzcin, ślubów czy urodzin. Oferty te są odpowiednio dopasowane do potrzeb konkretnych imprez, dlatego dostrzegalnie różnią sięmiędzy sobą m.in ceną oraz typem dań oferowanych w danej usłudze. Decydując się na wynajęcie firmy cateringowej trzeba pamiętać, by w rozmowie z usługodawcą klarownie zaprezentować własne oczekiwania, a zarazem być też otwartym na jego pomysły. Przecież dla caterera organizacja imprez różnego rodzaju to codzienność, zatem doświadczenie nabyte w tej branży pozwala mu na podpowiadanie rozwiązań, które usatysfakcjonują wszystkich zaproszonych gości.

Wynajęcie firmy cateringowej pozwala zaoszczędzić czas

Przygotowanie posiłków choćby dla skromnej ilości gości bywa ogromnym problemem, zwłaszcza wówczas, gdy jesteśmy zmuszeni zrobić to samodzielnie. Zamówienie usługi cateringowej pozwala zatem zaoszczędzić czas, który przyda się na skoordynowanie innych istotnych elementów eventu. Daje to też sposobność poczęstowania uczestników fenomenalnymi potrawami przygotowanymi przez profesjonalnych kucharzy. Wypada przy tym podkreślić, że istotnym przymiotem potraw, które oferują firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale także ich prezentacja. Poza tym podmioty, które zajmują się obsługą dużych eventów posiadają też swoją doświadczoną kadrę kelnerską.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]