Parking długoterminowy w Balicach – gwarancja bezpieczeństwa auta

Parking długoterminowy Balice - sprawdźcie co może wam zaoferować.

Wybierasz się na wczasy za granicę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z samochodem w czasie wyjazdu? Sprawdź, czy zostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest dobrym rozwiązaniem.

Parking blisko portu lotniczego – komfort i bezpieczeństwo

Lotnisko w Balicach to jedno z większych i najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Polsce. Ci, którzy planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z usługi działającego przez całą dobę, długoterminowego parkingu, znajdującego się bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem pozostawionych pojazdów czuwa monitoring oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, iż osoby niepowołane nie będą miały dostępu do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to doskonałe rozwiązanie dla pasażerów z ogromną ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć dźwigania ciężkich pakunków w pociągu lub autobusie.

Czemu opłaca się z niego skorzystać parkingu długoterminowego?

Znaczącą zaletą parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są korzystne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie kilometr od portu lotniczego. Panda Parking proponuje także darmowy transfer pasażerów prosto pod terminal – trwa to tylko 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa przez internet bądź telefonicznie – szybko i bez trudności, a anulowanie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można dokonać gotówką (w złotówkach i euro) lub przelewem. Innym atutem jest także bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, a także możliwość użycia z kompresora i naładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking przy lotnisku w Balicach zapewnia komfort i bezpieczeństwo pojazdu.

Nasze dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]