Parking monitorowany w Balicach – stała ochrona i transfer na lotnisko

Więcej na temat parking lotnisko Kraków na pandaparking.pl.

Kluczowe plusy podróży lotniczych, które spowodowały, iż tego typu wyprawy zyskały olbrzymie uznanie, to sposobność trafienia także w najbardziej odległe miejsca naszego globu, szybkość oraz wygoda. Wyjazd, którego elementem jest przelot, łączy się jednak z drobnymi uciążliwościami, z których największą jest z całą pewnością konieczność dojechania na lotnisko – a masa osób w tym celu jest zmuszona przecież przejechać setki kilometrów. Tak dużą odległość najdogodniej jest pokonać własnym autem. Co jednak zrobić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu dojechać na lotnisko? Te i inne komplikacje połączone z przyjazdem do portu lotniczego własnym autem rozwikła skorzystanie z monitorowanego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowych i lokalnych przewoźników.

Monitorowany parking w Krakowie – zarezerwuj miejsce na stronie www

Wylatujący z portu lotniczego w podkrakowskich Balicach mogą śmiało zaplanować swój wyjazd tak, by do lotniska dojechać swoim autem. W Balicach mogą zostawić go na monitorowanym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. Taki parking gwarantuje pełną ochronę wozu, dlatego też w trakcie wyjazdu nie muszą na pewno się o niego martwić. Bezpieczeństwa naszych 4 kółek pilnować będą ochroniarze, a dodatkowe zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Korzystanie z oferty parkingu ułatwia możliwość rezerwacji przez internet, w związku z tym nie trzeba martwić się, że po przyjeździe na miejsce nie będziemy mieli gdzie na zostawienie samochodu. Cały teren parkingu jest dodatkowo utwardzony, co jest wyjątkowo przydatne podczas opadów deszczu czy też śniegu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – możesz liczyć na pomoc jego zespołu

Jeżeli wybierzemy skorzystanie z usług parkingu strzeżonego w pobliżu lotnisku możemy spodziewać się też wielu ułatwień, dzięki którym podróż przebiegnie bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest naturalnie opcja skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego cena wliczona jest w koszt usługi parkowania. Oprócz tego kierowcy mogą liczyć na pomoc pracowników parkingu w nagłych wypadkach, takich jak obniżenie ciśnienia w oponach czy rozładowany akumulator.

Nasze dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]