Parking przy Balicach – gdzie zostawić samochód przed wylotem?

Tutaj uzyskasz więcej informacji o Balice parking

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym sposobem transportu, preferowanym przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, by udać się na wycieczkę musimy dostać się do portu lotniczego. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze problemy w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak wolimy skorzystać z prywatnego samochodu, zrodzi się pytanie: gdzie go zostawić w trakcie naszego wyjazdu?

Długoterminowy parking przy lotnisku – Twoje auto pod dobrą opieką

Jasne, że najprostszym rozwiązaniem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podwózkę na lotnisko, a później o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu dużych lotnisk, przykładowo w Balicach koło Krakowa, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, gdzie niewielkim kosztem można zostawić samochód na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszą własnością czuwa wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane samochody są ubezpieczone w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co zapewniają strzeżone parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach często oferują również inne udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z walizkami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również zważyć przed podróżą bagaż podręczny i zyskać pewność, że mieści się w dozwolonych limitach.

Nasze dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]