Polski producent zabudów samochodowych na zamówienie

Branża transportowa ciągle się rozwija, między innymi na skutek globalizacji, jak również otwierania się kolejnych rynków na import i eksport. Z tej przyczyny wymaga także coraz to nowocześniejszych rozwiązań, przede wszystkim tych związanych z modernizacją procesów transportu produktów. Założona w Polsce spółka Gniotpol Trailers, będąca producentem przyczep i zabudów samochodowych, od trzydziestu lat odpowiada na potrzeby permanentnie zmieniającej się branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie – wyłącznie z materiałów wysokiej jakości

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. to specjalista w produkcji przestrzennych zabudów samochodowych. Spółka produkuje zestawy kubaturowe (przyczepy jedno- i dwuosiowe), BDF (do transportu intermodalnego) oraz solo (np. z windą hydrauliczną do załadunków bez potrzeby użycia wózka widłowego). To także producent przyczep i pozostałych rozwiązań opracowywanych i wykonywanych na zamówienie dla niecodziennych klientów, w tym wojska, jak i jednostek specjalnych. Do produkcji używane są jedynie materiały wysokiej klasy, pochodzące od renomowanych partnerów. Doświadczenie pozyskane przez ostatnie trzydzieści lat pozwala firmie Gniotpol Trailers na konstruowanie coraz to nowocześniejszych projektów na najwyższym poziomie, czego dowodzi m.in. sukces chronionych patentem autorskich zestawów kubaturowych z linii 2504, powstałych z myślą o transporcie szczególnie trudnych ładunków.

Producent przyczep – wszechstronny serwis

Producent przyczep Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje także wszechstronne usługi serwisowe, zarówno w trybie mobilnym oraz stacjonarnym (w firmowym warsztacie w mieście Malnia albo w kilku punktach ASO). W przypadku usługi mobilnej konieczne reperacje dokonywane są na terenie całej Unii Europejskiej w terminie wskazanym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się także o zabezpieczenie klientów, którzy decydują się na naprawy we własnym zakresie. Części zamienne do naczep firmy są dostępne od ręki, co minimalizuje czas oczekiwania na ich otrzymanie do minimum, dzięki czemu zdecydowanie skraca to serwis zarówno drobnych usterek, jak i wykonanie poważnych napraw.

Źródło zdjęcia – gniotpol-trailers.com.