opieka nad grobami Kraków, sprzątanie grobów Kraków

Profesjonalna opieka nad grobami

Oblicze nagrobków naszych krewnych jest dowodem naszej pamięci. Często niestety nie mamy czasu, by się nimi zająć – także, jeśli nagrobki położone są w tej samej miejscowości, gdzie mieszkamy. Prawdziwe problemy zaczynają się natomiast, jeśli naszych krewnych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to na szczęście, że miejsca spoczynku są skazane na to, by pozostać zaniedbane – doskonałym wyjściem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje opisywana usługa?

Popularność opieki nad grobami – dlaczego tak popularna?

Na opisywaną pomoc decydują się nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród klientów specjalizujących się w tym firm łatwo znaleźć także emerytów, którzy na sprzątanie grobów swoich bliskich zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których domeną jest opieka na grobami często proponują także inne usługi, takie jak montaż siedzeń albo pomoc w dopełnieniu przedłużenia opłaty lub korekty liter.

Ile wydamy na opiekę nad grobami?

Ceny, które należy zapłacić pracownikom czuwającym nad grobami naszych krewnych są naprawdę zróżnicowane. Zależą zwłaszcza od rodzaju pomocy – jeśli decydujemy się na jedynie pojedyncze czyszczenie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Jeśli natomiast chcemy, by przedsiębiorstwo sprzątało nagrobek co trzydzieści dni, musimy liczyć się z wydatkiem nawet czterystu złotych co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, iż koszty uzależnione są również od gabarytów grobów, a najdroższe będzie utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Nasze dane:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]