Serwis iPhone – kto dokona wymiany baterii i szybki w telefonie?

Więcej szczegółów o wymianie szybki iPhone XR.

Telefony, komputery i tablety są dzisiaj niezbędnym elementem naszego życia zawodowego oraz prywatnego, z tej przyczyny kupując te urządzenia zazwyczaj staramy się wybierać te najbardziej niezawodne. Taką reputacją szczycą się od wielu lat produkty firmy Apple, które mimo swojej bardzo znacznej ceny w stosunku do urządzeń konkurencyjnych marek, co roku zdobywają sobie miliony kolejnych nabywców. Jednak nawet telefon najwyższej jakości może przestać prawidłowo działać bądź zostać uszkodzony wskutek nieprawidłowego używania. Ale nie świadczy to o tym, iż od razu powinno się zamienić go na nowy – wystarczy przecież oddać go do serwisu Apple.

Serwis Apple Warszawa – eksperci od wymiany szybki i zalanych telefonów

Ci, którzy korzystali z produktów Apple przekonali się, iż sprzęt ten funkcjonują sprawnie bardzo długo, jednakże nawet one nie oprą się uszkodzeniom, które powstają z ich nieuważnego użytkowania. Serwis iPhone Warszawa codziennie otrzymuje zlecenia na wymianę baterii, która z czasem traci pojemność, wymianę szybki tylnej i przedniej, stłuczonych w wyniku silnego uderzenia w urządzenie czy wymianę innych drobnych podzespołów jak niereagujący przycisk HOME lub zepsute gniazdo ładowania. Nasi specjaliści pomogą też w przypadku potrzeby odzyskania ze smartfona utraconych danych czy jego zamoczenia.

Serwis Apple Warszawa – powierz smartfin ekspertom z kilkunastoletnim doświadczeniem

Tak długo jak telefon posiada ważną gwarancję sporą część napraw bez trudu zlecimy w autoryzowanych punktach serwisowych producenta. Przeszkody zaczynają się po zakończeniu gwarancji, jako że usunięcie nawet niewielkich usterek w autoryzowanym punkcie może wygenerować wysokie koszty, na które nie każdy może sobie pozwolić. Całe szczęście na terenie naszego kraju, przede wszystkim w dużych miastach jak Warszawa, pracują serwisy Apple przeprowadzające naprawy pogwarancyjne, w których serwisanci z kilkuletnim doświadczeniem nawet w parę minut są w stanie dokonać naprawę produktów tej firmy starej i nowej generacji, sprzedawanych w okresie minionej dekady, takich jak:
– iPhone 5S/SE;
– iPhone 6, 6S oraz 6 Plus;
– iPhone 7 i 7 Plus;
– iPhone 8 i 8 Plus +;
– iPhone X, XR, XS oraz XS MAX;
– iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max;
– iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max;
– iPhone 13, 13 Pro i 13 Pro Max, 13 Mini
– iPhone SE 2020.

Jeśli w sąsiedztwie zamieszkania nie działa serwis serwisu iPhone’a więc nie możesz go przynieść osobiście do punktu, znajdź usługodawców, którzy podejmą się naprawy telefonów Apple wysłanych za pośrednictwem usług kurierskich. Takim punktem jest np. Wymiana Szybki Serwis Apple w Warszawie.

Nasze dane:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555