Serwis okien PCV i drewnianych – to ważne!

Chcesz poznać więcej szczegółów o serwisie okien PCV? Wejdź na https://www.serwismeteo.pl

Cyklicznie wykonywany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w mieszkaniu i powstrzyma stratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje wykwalifikowany serwisant? Czemu warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie rozszczelniane, uchylane oraz otwierane okna są narażone na różnego rodzaju wykrzywienia i uszkodzenia. Na stan okien oraz uszczelek źle oddziałują także czynniki atmosferyczne – ekstremalny żar i mróz, deszcz czy światło słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w nienagannym stanie przez lata. O ile nieskomplikowane czynności, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac powinniśmy wezwać zawodowca. Specjaliści świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację ciężko pracujących mechanizmów, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o właściwą izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczona ekipa serwisu okien przeprowadzi także wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pomaga obniżyć utratę ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na ogrzewaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła. Specjalista może też zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez instalację dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]