Szkolenia biznesowe bez kawy? Nie zapomnij o cateringu firmowym!

Poznaj więcej szczegółów o cateringu firmowym na lastrada.pl.

Szkolenie, rozmowy biznesowe lub sympozjum – każde większe przedsiębiorstwo prawdopodobnie w końcu stanie przed nieodzownością organizacji takiego wydarzenia. Wiąże się to z licznymi zadaniami, które zwykle nie wchodzą w zakres czynności wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak np. przyszykowanie przekąsek oraz napojów dla jego wszystkich uczestników. Jeśli organizowane wydarzenie zainteresuje znaczne tłumy, warto skorzystać z usług cateringu firmowego.

Catering firmowy – na czym polega ta usługa?

Sympozja oraz kursy biznesowe to eventy, które z reguły trwają po 6-8 godzin, w wielu przypadkach także przez 2-3 kolejnych dni. Ich uczestnicy odbierają dokładny program wykładów, pomiędzy którymi przewidziane są zazwyczaj dwie kilkunastominutowe przerwy, w trakcie których ciężko jest zjeść sycący obiad w najbliższej jadłodajni. Z tej przyczyny niezbędne jest zapewnienie gościom napojów oraz niedużych przekąsek, które mogą w mgnieniu oka zjeść podczas przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, nawet zanieść na salę wykładów. Firmy świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się ustawieniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, najczęściej z kawą oraz herbatą, jak również z niewielkimi przekąskami, które można spożyć bez niebezpieczeństwa pobrudzenia ubrania czy rąk. W ramach usługi cateringu biurowego użyczane są także urządzenia do przyrządzania napojów gorących.

Czy warto wynająć usługę bufetu kawowego?

Przerwa kawowa jest niesłychanie ważna, daje bowiem uczestnikom chwilę rozluźnienia po wielu godzinach głębokiego skupienia. Ponadto jest to też sposobność rozmowy z pozostałymi gośćmi i obgadania w luźniejszej atmosferze problemów poruszanych na kursie. Urządzenie z herbatą i różnymi napojami, który widuje się w pomieszczeniach socjalnych obiektów konferencyjnych, nie ma szans dorównać profesjonalnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci ekskluzywnych konferencji czy płatnych kursów nie powinni wszak pić z papierowych kubków, gryząc zakupione po drodze w piekarni bądź samodzielnie przyszykowane sandwicze. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu dla firm podkreśli więc rangę wydarzenia i jednocześnie pokaże, iż jego organizator zatroszczył się też o komfort gości.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]