Urodziny dla dziecka w sali zabaw? To się opłaca!

Dzień urodzin to jedno z niewielu wydarzeń, które celebrujemy z nieustającym entuzjazmem przez całe życie. Nikt jednak nie odnosi się do tematu przyjęcia urodzinowego z taką uniesieniem jak dzieci – każda następująca rocznica urodzin to dla kilkulatka najważniejszy dzień w roku, na który wyczekuje z podnieceniem.

Organizacja urodzin dla dzieci – w sali zabaw czy w domu?

Pierwszą myślą rodziców jest z reguły to, iż urodziny najlepiej zorganizować w mieszkaniu. Związane jest to jednak z potrzebą własnoręcznego wymyślenia zabaw innych od tych, w jakich przyjaciele dziecka partycypują w ciągu typowych odwiedzin, a także zapewnienia smakołyków dla kilkulatków oraz ich rodziców. O ile organizacja urodzin, na których zawita 5-6 małych dzieci nie będzie przysparzać trudności, to już przy szerszej grupie gości, w mieszkaniu przeciętnej wielkości może nie być na tyle miejsca, aby opiekuni i maluchy spędzili te kilka godzin w komforcie. Wynajem sali urodzinowej dla dzieci w takich sytuacjach jest więc najlepszym wyjściem.

Urodziny dla dziecka – przyjęcia z motywem księżniczek albo superbohaterskim

Organizacja urodzin dla dziecka w centrum zabaw na dużo atutów. W zasadzie nie ma potrzeby wcale przejmować się sprawami organizacyjnymi – zaproszenia na przyjęcie oraz smakołyki dla najmłodszych wykona prowadzący salę, a rodzice będą mogli skorzystać z kaw i kanapek oferowanych w kawiarence. W zależności od wybranego pakietu w urodzinach może uczestniczyć nawet do 30 maluchów, dla których absolutnie nie braknie przestrzeni, bo na czas trwania przyjęcia urodzinowego bawialnia jest tylko do dyspozycji małych gości. Zaproszeni spędzą również czas na grach opracowanych przez profesjonalnego animatora. Możliwa jest też organizacja tematycznych urodzin, na przykład z motywami jednorożców, superbohaterskimi bądź straży pożarnej.