Noti – polska marka designerskich mebli dla domu i biura

Poszerz swoją wiedzę o marce Noti.

Aranżując wnętrza, czy to po renowacji mieszkania czy w nowym domu, dążymy do tego, aby zorganizować jego powierzchnię nowocześnie i funkcjonalnie. Jednocześnie pragniemy, żeby pomieszczenia wyrażały naszą indywidualność, a to często jest niemożliwe, gdy urządzamy się korzystając z mebli produkowane masowo przez znanych na całym świecie producentów. Lecz świat sprzętów domowych jest znacznie większy niż się wydaje. Polacy też mogą się pochwalić eleganckimi, wyjątkowymi kolekcjami mebli, tworzonymi m.in. przez poznańską markę Noti.

Noti – designerskie meble zaprojektowane z pasją

Noti to producent mebli, działający na polskim rynku już od 2005 r. i od powstania koncentruje się na tym, żeby oferowane przez niego sprzęty były proste, komfortowe, a przy tym eleganckie i, co istotne, by cechowały się solidnością. Marka współpracuje z najlepszymi polskimi designerami, którzy kreują swoje projekty z pasją, dokładając wszelkich starań, żeby zawsze spełniały one pragnienia użytkownika. Charakterystyczną cechą mebli Noti jest to, iż znakomicie sprawdzają się w zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i biurowych oraz firmowych. Wyjątkowe meble Noti wykonywane są ręcznie z najlepszych surowców, przy czym produkcja prowadzona jest z dbałością o klimat, m.in. poprzez stosowanie technologii zmniejszających skalę wykorzystania energii.

Kolekcje Noti – gdzie można je nabyć?

Noti oferuje produkty, stanowiące oryginalną interpretację postrzegania tradycyjnych mebli, czego przykładem mogą być sofy z kolekcji Bouli bądź siedziska z kolekcji Rollo czy Termo. Na stronie producenta dostępny jest konfigurator, w którym można sprawdzić wszystkie wariacje mebli z interesującej użytkownika kolekcji i dobrać te pasujące do koncepcji aranżacji danego pomieszczenia. Designerskie meble tej marki można obejrzeć w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie oraz w Galerii NOTI w Poznaniu i we Wrocławiu. Co więcej kolekcje Noti oferowane są w partnerskich salonach meblowych zlokalizowanych w całej Polsce, między innymi w Lublinie, w Katowicach czy w Łodzi.

Fotografia pochodzi ze strony noti.pl

Nasze dane:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]