Szukasz dodatków i akcesoriów kuchennych? Odwiedź Deco Skład

Blog o wyposażeniu wnętrz - sprawdź koniecznie.

Najlepiej czujemy się w domu, w którym otaczają nas akcesoria odzwierciedlające nasz charakter. W takim pomieszczeniu łatwiej nam odprężyć się po długim dniu pracy. Stąd tak ważne jest zadbanie o stosowne zagospodarowanie przestrzeni mieszkalnej. Jeżeli zatem urządzasz właśnie mieszkanie bądź dopiero planujesz niewielki remont, poszukaj inspiracji w poznańskim sklepie Deco Skład.

Wyposażenie łazienki i dekoracje do pokoju dziennego znajdziesz w sklepie Deco Skład

Deco Skład dostarcza dekoracje, akcesoria oraz meble zaprojektowane w modnym od kilkunastu lat stylu skandynawskim. Jego główną cechą jest prosty design, duża miara surowości oraz skupienie się na wykorzystaniunaturalnych materiałów. Styl skandynawski należy jednak rozpatrywać dość szeroko, więc każdy znajdzie w nim coś co będzie mu odpowiadać – mieszczą się w nim zarówno elementy nawiązujące do folku, a zarazem prym wiodą tu też mocne tendencje ukierunkowanie na aranżację wnętrz w jednolitej kolorystyce.

W Deco Sładzie, którego sklep stacjonarny można odwiedzić w Poznaniu bądź przejrzeć jego asortyment online, znajdziesz obszerny wybór akcesoriów do kuchni, łazienki i jadalni, ale także dekoracji i mebli do przedpokoju, pokoju dziennego czy sypialni dziecka. Tutaj kupisz akcesoria do przechowywania, gotowania i pieczenia, jak również rewelacyjnie prezentujące się nowoczesne zastawy stołowe i naczynia i tekstylia kuchenne, którymi zachwyci się cała rodzina. Jeśli pragniesz gustownej łazienki, zaopatrz się w dodatki i komplety łazienkowe uważnie wybrane z oferty najlepszych producentów przez znawców z Deco Składu . Jeżeli zaś jesteś pasjonatem czerni lub złota i jest to kolorystyka, w której chcesz urządzić łazienkę, w sklepie Deco Skład odnajdziesz wiele dodatków w tych kolorach.

Szukasz inspiracji? Czytaj regularnie blog o wyposażeniu wnętrz

Deco Skład redaguje blog, w którym systematycznie prezentuje dużo fachowych porad z obszaru wyposażenia wnętrz. Porady, które tam przeczytasz odnoszą się nie tylko do aranżacji pomieszczeń, zakupu komfortowych mebli czy doboru najlepszych akcesoriów oraz dekoracji pasujących do danego stylu. To również nietuzinkowe pomysły na podarunki dla najbliższych z okazji różnych wydarzeń, świąt oraz rocznic. Warto zaglądać na ten blog regularnie, by być wciąż na bieżąco z najnowszymi tendencjami w aranżacji przestrzeni domowej.

Nasze dane:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]